Hatan jutottak az országos döntőbe

2018. március 19.
Magyarország legjobbjai között szerepelnek majd tanulóink a végső megmérettetésen.

Döntősök és felkészítő tanáraik Döntősök és felkészítő tanáraik Az elmúlt hetekben zajlottak az országos szakmai versenyek elődöntőinek és előválogatóinak küzdelmei.
Az előválogatók megmérettetései után Dienes Dominik, Kiss Benjámin Béla, Medveczki Gyula (épület- és szerkezetlakatos), Farádi Patrik Zoltán (hegesztő), Mérges Balázs (ipari gépész), Iván Bencze (karosszérialakatos) tanulók jutottak az országos döntőbe, ahol képviselhetik majd a Dunaújvárosi Szakképzési Centrumot és iskolánkat.
A következő napok a felkészülésről és a minél több gyakorlásról fognak szólni. Ehhez egyaránt nagyszerű helyszínt biztosít az ISD Dunaferr Zrt és a Ferrobeton Zrt. tanműhelye.
Hiszünk abban, hogy a befektetett munka meghozza majd a várt eredményt.
Gratulálunk az eddigi eredményhez és sok sikert kívánunk a döntőben való szerepléshez!