Szakmájukban az ország legjobbjai között

2018. április 27.
Egy ezüst- és egy bronzérem a szakmai versenyekről

Április 25-én, szerdán véget értek az idei tanév SZKTV és OSZTV megmérettetései. Az országos szakmai versenyeket immár 11. alkalommal rendezte meg a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara a budapesti Hungexpo területén.

Szinte a tanév első perceitől kezdve készültek tanulóink a tavaszi megmérettetésre. A verseny lebonyolítási rendje szerint az elődöntők küzdelmei januárban zajlottak. Innen az írásbeli versenyrész eredményes teljesítése után jutottak a versenyzők az előválogatókba. Onnan pedig már valóban csak az ország legjobbjai kerültek a versenyek döntőibe.

A siker az idei évben sem kerülte el iskolánkat, hiszen két szakmában is a dobogóra állhattak tanulóink.
A hegesztő szakmában Farádi Patrik Zoltán ezüstérmet, épület-és szerkezetlakatos szakmában pedig Dienes Dominik bronzérmet szerzett a Szakma Kiváló Tanulója Versenyen.

Felkészítő tanáraik: Ármos Zoltán, Dénes István, Zemankó István, Pekács Milán és Dzjadiga Oreszt.

Gratulálunk a nagyszerű eredményhez!